25 ביוני 2012

דרך חיים להמית

אתמול פורסם באתר "הקול היהודי" מעין מניפסט, קריאת כיוון של תנועת "דרך חיים" שמטרתה לגייס חברים חדשים כדי ליצור "אלטרנטיבה שלטונית" לממסד הישראלי, כזה שימסד את תורת הגזע היהודי בחוק, וכפי שנראה בהמשך מעלה כמה הצעות לגבי אלה שאינם יהודים. בפוסט הזה אביא את עיקרי הדברים, אתם מוזמנים כמובן לעקוב אחרי הלינק למעלה ולקרוא את כל התפארת במלואה.

המניפסט מתחיל ברמז: מטרת הגיוס הוא "ליצור חממה שבה יוכלו היהודים לדבר בחופשיות על דברים שלעת עתה אין מקום בו ניתן לבטא אותם ... היהודים נמצאים במצוקה אמיתית ומשוועים לעזרה, אך הם נתונים לעם אחר (הממסד – שהוא עצמו עיניו נשואות אל עם אחר [אומות העולם] ולכן הוא נעשה כמרכבה להם)". קרי - הממסד הישראלי הוא "עם אחר" שכבש את השלטון מההנהגה היהודית האמיתית. אפילו חופש הביטוי שלהם מוגבל: "במציאות של מדינת ישראל תשע"ב, כל התבטאות, הנוגעת בהבדל שבין יהודי לאיננו יהודי, נתפסת כגזענית וגוררת אחריה רדיפות תקשורתיות ומשפטיות". במציאות העכשווית, מסבירים הגינזבורגים,  כשמדברים על הבדלי גזע זה נתפס כגזענות.

ומה הבעיה? "אם אין כל הבדל בין יהודי לבין איננו יהודי (כפי שאמר בריש גלי אהרון ברק בבג"צ קציר)  איך אפשר לדבר על מדינה עבור היהודים? במילים אחרות, אם אין גדר שמבדיל את היהודים ברוחניות, לא תמצא הגדר שתבדיל את מדינת היהודים בגשמיות" - האפרטהייד הקיים לא נחשב. ההפרדה במגורים, הגבלת התנועה, ההתעמרויות, הממשל הצבאי המושחת והמסואב המפריד בין גזע לגזע - כל אלה הם רק התחלה, העתיד, אם הדבר תלוי בהם, יהיה קיצוני הרבה יותר.

"עם ישראל בארץ ישראל ניצב בפני מלחמה, לא מלחמה על הגירה לישראל, אלא מלחמה על המשך הרוב היהודי בארץ ישראל" הם אומרים, ואז: "ברגע שמבינים את זה, מבינים שבכדי לפתור את בעיית המסתננים, הדבר הראשון שצריך לעשות, עוד לפני הגירוש, זה לעצור את ההצפה. צריך לשמור על הגבולות, לסגור אותם הרמטית, לא באמצעות גדר אלא באמצעות החלטה נחושה – כל מי שעובר את הגבול אחת דתו להמית! השינוי הוא בעיקר שינוי תודעתי, צריך לבחור לשמור על מדינת ישראל מדינת העם היהודי, ואז ממילא ברור שלא ניתן לאפשר חדירה של מסתננים מבחוץ".  


ואם לרגע חשבנו שמדובר רק במסתננים, כדאי להזכר במאמר שפורסם באותה אכסנייה לפני כשנה (ועליו התפרסם הפוסט הזה) ובו הגדירה התנועה את האויב: "מיהו האויב שלנו? – מדינת ישראל של היום מסרבת להכיר בכך שהוא יושב בתוכנו. ... [המדינה] מתכחשת בעוז במה שנוגע למיעוט הערבי החי בתוכנו כאויב"

וחזרה למניפסט האחרון: "מי שיחליט להתעמת עם התנועה יאלץ לחשוף את כוונותיו האמיתיות ולהכריז, על מה שעד כה הוא מיטיב כל-כך להסתיר, על שלילתה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ועל שאיפתו להפוך אותה למדינת כלל אזרחיה ... הציבור יצטרך להחליט איפה הוא ממקם את עצמו. האם הוא עם ההנהגה המגמגמת, עם שונאי ישראל (שמבקשים למחוק את הזהות היהודית), או עם דרך חייםהלנו אתה אם לצרינו.

ואתם? איזו מדינה אתם רוצים? מדינה יהודית שתוציא להורג את מי שלא מתיישר עם הדרך שלה, או מדינת כל אזרחיה?


5 תגובות:

גל אמיר אמר/ה...

תגיד, אין לך מה לעשות בחיים? נגמרו האתרים באינטרנט שאתה צריך לקרוא את 'הקול היהודי'? זה לא ברור שהשוליים הסהרוריים הם שוליים סהרוריים? הפוסט הזה הוא בזבוז זמן טוטאליסטי של כל המעורבים (קוראים וכותב), וזה דווקא כשיש כל כך הרבה השוואות חדשות מיין סטרימיות נחמדות ונאות לאותו דבר שאסור להשוות אליו.

AbuKedem אמר/ה...

הקול היהודי נמצא היום איפה שסרוגים יהיה מחר.

אנונימי אמר/ה...

תיקון טעות: "מדינה יהודית שתוציא להורג את מי שלא מתיישר עם הדרך שלה, או מדינת כל אזרחיה?"

צ"ל: "מדינה יהודית שתוציא להורג את מי שלא יהודי, או מדינת כל אזרחיה?"

על פי המניפסט הם לא מציעים לשאול את מבקשי המקלט לדעתם על דרכה של מדינת ישראל לפני שיורים בהם.

עדו אמר/ה...

אין מדינה שאיננה 'מדינת כל אזרחיה' כפי שאין אימא שאיננה 'אם כל ילדיה' או יער שאיננו מורכב מסך העצים שבו. כך שלמעשה הם מציעים מדינה שבה אין אזרח שהוא לא יהודי.

עדו אמר/ה...

היות ואין מדינה שאיננה 'מדינת כל אזרחיה' נותר רק להניח שהם רוצים לשלול את האזרחות ממי שאיננו יהודי, כשלב ראשון לפחות.