20 במאי 2012

זאב לבן

בשבוע שעבר, ב15 במאי 2012, עמדה משלחת רשמית של מדינת ישראל בפני הפרלמנט הארופאי בבריסל וחבריה נאמו בפני הצירים המכובדים את מה שאפשר רק לתאר כאקט ההסברה הטהור והנקי ביותר שידעה מערכת התעמולה של ישראל מאז שראש המוסד הפורש האשים את הנהגת המדינה בתסביך משיחיות מסוכן. מה שנאמר מעל במת הפרלמנט הארופאי הוא לא פחות מהאמת, ועל כך יש להוריד את הכובע בפני קברניטי ההסברה שהחליטו שהגיע הזמן להפסיק את השקרים, המסכות, ולומר את הדברים כמות שהם:
ראשון עלה פרופסור הלל וייס מאוניברסיטת בר אילן. אתם ודאי זוכרים אותו כשקבע ששום החלטה של בית משפט במדינת ישראל לא יכול לסתור את הכתוב בתורה כפי שתפורש על ידי רבני יש"ע הקיצוניים. בדיוק האדם הנכון להציג את עמדתה של מדינת ישראל הדמוקרטית, והוא אכן לא אכזב (הציטוטים לקוחים מכאן): "כל אדם ישר חייב לראות את האו"ם כקבוצה צינית שדאגתה העיקרית היא להגן על הטרור" הוא אמר. והמשיך לדבר על המדינה הפלסטינית :"במילותיהם של יאסר עראפת, פייסל חוסיני, זוהיר מוחסן ... ואף חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה - הכל הומצא ללא כל מטרה אחרת פרט להיותו סוס טרויאני שמטרת קיומו היא להרוס את מדינת ישראל".
"ההתלהבות בעולם מהעניין הפלסטיני אינה קשורה לצדק אלא לשנאה יוקדת לישראל. אומרות האומות: 'לכו וכנחידם מגוי ולא ייזכר שם ישראל עוד'. זהו זן של אנטישמיות אשר יחזור כבומרנג לאלה ששלחו אותו כאשר הם יחושו בושה וחרטה" אבל הוא לא עוצר שם ומרגיש חזק מספיק לשלוח איום מפורש: "העונש שיושת על האומות אשר ינסו לנתק את אנשי ישראל מארצו של האל כתוב פעמים רבות בספר הספרים." והוא ממשיך לצטט מספר יואל פרק ד', חזון בו מושיב אלוהים את האומות בעמק יהושפט ושואג. ישראל לא כובשים, הוא אומר, כי הארץ שלהם. הרומאים כבשו, העותומנים כבשו, הערבים כבשו, האנגלים כבשו, והוא לא שוכח להזכיר את הפרעונים שהטביעו תינוקות יהודיים בלבנים. 
והוא לא עוצר כאן: "מדינת ישראל הורעלה באופן קיצוני מהאשמות על כיבוש עד שהיא לא שמה לב שהיא בעצמה נכבשה על ידי קבוצות של יהודים מתבוללים ומתרפסים" (כן!) "וזה עוד בלי להזכיר את האנרכיסטים המבקרים אותנו והממומנים על ידי רשויות העוצמות עין ומפקירות את הצבא לפרובוקציות שלהם ... ישראל במודע ובלא מודע פתחה את שעריה לאובדנה ... דוגמה אחרת היא עידוד המהגרים הבלתי חוקיים מאפריקה הבאים לישראל באלפיהם ומציפים את המדינה ... האם [המהגרים] לא השמידו את המוסר, החוק, המדע והכלכלה? האם הם לא הורסים את תרבות המערב?"
[אזכור מתבקש של האפר של אושוויץ, אלוהים גדול, הפך אותו למדינה]
התנ"ך, אומר וייס, קובע שהארץ שייכת לישראל ובגלל זה היא אינה כובשת, "אבל, בגלל שהחוק הישראלי נכבש על ידי השמאל, ובגלל סיבות פסיכו-פוליטיות נוספות, ישראל נמנעת מלהשתמש בטיעונים האלה משום שהיא חשה שהזכויות הקבועות בתנ"ך אינן הולמות מדינה נאורה". הסברה במיטבה.
"מדינת ישראל אובססיבית במרדף אחרי השלום, שלום עד היהודי האחרון, וזו אובססיה מסוכנת המעודדת את השנאה של אויבנו ... זו הטעות שעושה מדינת ישראל מאז הקמתה, רודפת שלום במקום להביס את אויביה הרואים בשלום אסטרטגיה בלבד לשפר את עמדתם להשמידנו ... האיסלם רצוף בתפיסות של מרמה ... לכן איננו יכולים לחתום הסכם שלום עם מאמיניו של מוחמד ... השלום אינו אסטרטגיה". מעל בימת הפרלמנט האירופי פורש וייס את משנתו: לעולם לא יהיה שלום, הפתרון היחידי הוא מלחמה.
והפלסטינים? מה יהא עליהם? "אלה הקוראים לעצמם פלסטינים הם לא עם ואין להם מדינה. איש לא גרש אותם. למעשה, ההפך הוא הנכון - ישראל שיקמה אותם ונתנה להם הזדמנות לחיות חיים נורמלים". חיים נורמלים, הוא אומר. נורמלים.
אחריו עלה חבר הכנסת מטעם ש"ס ניסים זאב. זאב מקדם מזה מספר שנים רעיון הקורא להחיל על הפלסטינים את אמנת האו"ם לזכויות ילידים. לא מאהבת הפלסטינים, חלילה, אלא מהרעיון שכאשר יוכרו הפלסטינים כילידים לא תהיה הגדה המערבית שטח כבוש ותסופח רשמית למדינת ישראל. מבריק, ניסים. מבריק.
ניסים זאב בפרלמנט הארופאי
מקור: הפרלמנט הארופאי
***
אלה פניה של מדינת ישראל כפי שהשתקפו בפני חברי הפרלמנט האירופי, והן מכוערות, מעוותות, ומייצגות כל אחד ואחת מאיתנו. אלה הן פניה של ישראל בעולם.


תגובה 1:

רועי אמר/ה...

על הלל וייס המציאו את הביטוי raving lunatic. איזה טיפוס.