6 במאי 2012

ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון

לא תרצח | אחרי שבשבוע שעבר הוצתו בתים של פליטים בדרום תל אביב נזרקו הלילה מספר בקבוקי תבערה נוספים על בית בו מתגוררים פליטים בשכונת התקווה בתל אביב, "הסתה" קוראים לזה כאן. אם זה היה קורה בפריז או בברלין והפליטים היו אפריקנים היו קוראים לזה פשע שנאה, ואם יהודים - היו קוראים לזה אנטישמיות. מעל בימת הכנסת מתלהם שר הפנים על סכנה קיומית, כיבוש זוחל. "אין פה פליטים" הוא צועק, "רק מהגרי עבודה". 

לא תענה ברעך עד שקר | בצידה החשוך של התעמולה מעידה צללית. "לוחם 102" מכנים אותו והוא מספר את מה שמפחיד את ישראל יותר מכל: המאבק הבלתי אלים בגדה המערבית נצבע באלימות ישראלית. ישראלים מחופשים לפלסטינים זורקים אבנים על ישראלים מחופשים לחיילים, אלה בתורם מרגישים מאויימים ומפעילים כח, יורים ועוצרים. שמפניה נוסח בלעין. גנדי אמר שמאבק בלתי אלים דורש אמונה כפולה: אמונה באלוהים ואמונה באדם. האדם המחופש לצבא מוסרי, הכזיב. 

לא תחמוד בית רעך | מתנחלים השתלטו על עוד מעיין. הם בונים סביבו מבנים, הם מתעלמים מצווים להפסקת העבודה, הם מתנכלים לפלסטינים, הם מגרשים את בעלי האדמות, והצבא לצידם, מונע גישה מהקורבנות. 

שמור על טוהר הגזע | מתנחלים מבית אל תקפו פועל פלסטיני וריססו את פניו בגז פלפל. הדם שלו לא היה מספיק טהור לטעמם, פלסטיני מדי. מה יהיה אם הוא ידבר עם יהודיות? מוטב שנרסס אותו.

השתק את מי שאינו מסכים איתך | יו"ר הליכוד העולמי דני דנון קורא למנוע מח"כ חנין זועבי להתמודד בבחירות לכנסת. היא מעורבת בטרור נגד ישראל, הוא אומר. מקומה בכלא ולא בכנסת. האשמה של זועבי קשה וחמורה: היא אישה, היא ערביה, והיא לא מסכימה עם דני דנון. פלורליזם? הצחקתם אותו. 

תנקום גם בחפים מפשע | השב"כ מבקש להרוס את בתי המשפחות של שני הרוצחים של משפחת פוגל מתוקף תקנות שעת חרום. שתי משפחות יאבדו את קורת הגג שלהן בגלל מעשה מתועב של בניהן. הבית של ברוך גולדשטיין לא נהרס. הבית של עדן זאדה לא נהרס. הבית של עמי פופר לא נהרס. גם בית בונים מגזע.

***

כל הדברים האלה קרו היום, יום ראשון השישי במאי 2012, בישראל. כל הדברים האלה תועדו במדרון החלקלק, אולי הפרוייקט החשוב ביותר ברשת הישראלית. רק יום אחד של כיבוש, של שנאה, של גאווה מזוייפת באל ובגזע, רק יום אחד של אדנות וטפשות, של גזל ורוע.
ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון.


3 תגובות:

עדו אמר/ה...

החלק החדש הוא עם האלימות הפלשתינאית המזוייפת. שנים טחנו לי במוח ש'רק אם הערבים ינטשו את דרך הטרור והאלימות...'
נו, מסתבר שאין מה שמפחיד את הימין בארץ יותר מאשר התנגדות לא אלימה.

Abe Bird אמר/ה...

לתושבי דרום תל אביב נשבר מ-20 אלף מחפשי עבודה שחורים מוסלמים שרובצים בבתים מטים ליפול וברחובותיהם. החיים שם קשים מנשוא, בודאי לצפונבונים שטרם התנסו בפגיעה כה חריפה באיכות חייהם.

לא רק שישראל "צריכה לשלוט בכמות מהגרי העבודה/פליטים שנכנסים לשטחה" אלא שהיא צריכה לעצור את התהליך הזה שהוא הרסני לנו ולמהגרי העבודה.
הדרך היחידה היא להשלים את הגדר מיד (ולהתחיל בבניית הגדר בגבול הערבה) ולהחזיר את המהגרים האלה בכלל דרך למדינותיהם או למדינות שלישיות שאיתם יש לנו קשרים והסכמים. כעת זה עוד אפשרי כי עדיין מדובר בכמות קטנה יחסית – נניח 60 אלף לכל היותר. צריך גם לעודד את המהגרים עצמם לחזור מרצונם, תמורת פיצוי של כמה מאות דולרים וטיסה חינם הביתה. אם לא – אז למחנה מעצר בנגב. שם רובם כבר יעדיפו לקבל את ההצעה לחזור למדינותיהם ולחסוך את המעצר.
דרך אגב, מקרי האונס, השוד, הגניבות והפריצות בת"א עלו פלאים מאז שממשלת אולמרט הרשתה למהגרי העבודה האלה להתיישב במרגז הארץ – ת"א. יש קורלציה דבוהה להצטברות השחורים בת"א ולעליית הפשיעה בה.

בקיצור, המשימה העיקרית של המדינה עכשיו היא למנוע כניסת שחורים נוספים והחזרה לאפריקה את ה-50 ~ 60 אלף שחורים שכבר נכנסו בצורה בלתי חוקית לישראל. שני הצעדים האלה הם הצעדים ההומניים ביותר שמדינת חוק יכולה לנקוט כנגד מהגרי עבודה שנכנסים לישראל בצורה בלתי חוקית.
השמאלנים רעי הלב ישתמשו שוב בשואה ככלי נשק של מי שנתפס בקלקלתו. כמובן שאין קשר, ולהיפך, רדיפת היהודים באירופה היא דוגמה בדיוק הפוכה לניסיונם הכוזב להשוות את השחורים/ערבים של היום ליהודי אירופה שלפני 80 שנים. אבל תיאוריית הדימוניזציה של היהודי היא נישקו של החלש בעמדתו שאין הוא מוצא עוגנים הגיוניים, מדיניים וחוקיים לטענתו הבסיסית שמנסה תמיד לטעון שהיהודים היום הם אנשים רעים ומדינתם היא נזר הגזענות!!!!
העובדה שבן ארי, דנון ואלי ישי התריעו לפני שנודע על צביר הפשעים שביצעו השחורים המוסלמים רק מעידה שהם חשבו רציונלית והתריעו מהצםוי. דבר שהשמאלנים משום מה תמיד נכשלו בו.
פתרון ביניים ראוי יכול להיות שבן ארי ישכור מספר דירות בתפזורת בצפון תל אביב ויקרא לשחורים להגיע למקלט לילה לדירות האלה תמורת שקל ליממה. לדירות האלה יידחסו כמה שיותר שחורים, שב-24 השעות הפנויות שלהם ביממה ירבצו ברחובות צפון תל אביב. אני בטוח שהצפונבונים ישמחו לתגבור שכונותיהם ב"פליטים" וימהרו לחבור אליהם ולסייע להם. ממש כמו שהם 'לא ברחו' מבריכת 'גורדון' כשבן ארי חילק כמה צ'פרים שלחורים – חצי יום שחייה חופשי בבריכה. אם אתם כל כך רוצים לעזור למחפשי העבודה השחורים אז למה אתם בורחים מהם? למה שלא כל שמאלני גאה ייאמץ לו שחור לתפארת השלום העולמי? למה לתמוך בשחורים, אבל שהם אצל השכן?

Abe Bird אמר/ה...

אתה מתכוון ב"התנגדות הלא אלימה" לשיגור קסאמים מעזה? או אולי לשליחת מחבלים לגדר הגבול לצורך הטמנת חומרי נפץ? או אולי להפגנות שבהן ילדים, נערים, נשים וגם בחורים גדולים זורקים אבנים עם כוחות משטרה במזרח ירושלים?

ראוי שתקשיב היטב לפלסטינים החל מאבו מאזן ודרומה שחוזרים ואומרים שהם לא רוצים מדינה יהודים במזרח תיכון אסלאמי.
מתי תבינו את זה?