16 ביולי 2011

כהנא קורא מקברו: מתנחלים - בשם השלווה והאחווה, שובו לישראל

משה פייגלין, מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, איתמר בן גביר, ישראל דנציגר ורבים אחרים הם חסידיו וממשיכי דרכו של מאיר כהנא: טרוריסט, גנב, נוכל, נואף ומתחזה. אלה האנשים שמובילים את מדיניות ישראל בפועל בכל הנוגע ליהודה ושומרון. בנסיון להבין את הרציונל מאחורי האסטרטגיה שלהם, או לפחות את השורשים מהם הם יונקים את השנאה והאלימות שמייצגת את דרכם, הלכתי וקראתי את הביוגרפיה של כהנא שכתב יאיר קוטלר ב1985.

מגן דוד כהנא צדק

פרט להסטוריה המטורפת של האדם הזה שכללה מעורבות ברצח, חטיפה, גניבה, התחזות, ועוד מעשי נבלה רבים ומגוונים, למדתי שהטקטיקה שלו: פרובוקציה בכל מחיר, מיושמת בהצלחה ע"י ממשיכי דרכו מהימין. הצעדה באום אל פאחם (פראפרזה על אמירתו של כהנא כי יש להפציץ את אום אל פאחם), שיחות טלפון שמתחזות לאנשי חמאס, תשלום לפליטים אפריקאים כדי שיגיעו לברכת גורדון, בקשת צו עיכוב יציאה מהארץ לאפיפיור ועוד.

אחת הפרובוקציות המוצלחות יותר שלו (דצמבר 1972 - ינואר 1973) היה משלוח אלפי מכתבים לפלסטינים בחברון, בשכם, ברמאללה ובמקומות אחרים. את אותו נוסח עם החלפות נדרשות הייתי רוצה לייעד למתנחלים בחברון, בבית אל, באריאל ובשאר ההתנחלויות היושבות על אדמת פלסטין:
"מתנחל/ת יקר/ה,
ברור הוא שאזרחי המדינה הפלסטינית לא יסכימו לעולם לוותר על ארצם או לחלקה ולבתרה. אין כל אפשרות שתהיה חלוקה של שטחי פלסטין כפי שהיו ב1967.
אם כן, ומכיון שאנחנו מכבדים את הרגש הלאומי היהודי, אנחנו מכירים שעלול להיווצר מצב של מתח מתמיד בין הרוב הפלסטיני והמיעוט היהודי כדוגמת צפון אירלנד.
בגלל השלווה והאחווה רצוי לנקוט צעדים מראש כדי למנוע את הסכנה הזאת. רצוי הוא שכל עם יחיה במדינתו שלו ולא תחת שלטונו של עם אחר. לכן אנו פונים אליכם ומציעים לכם להגר חזרה לארץ ישראל.
בברכה,
הליגה להגנה יהודית בא"י
ת.ד. 7287 ירושלים"

כהנא קורא מקברו: מתנחלים - בשם השלווה והאחווה, שובו לישראל.תגובה 1:

אנונימי אמר/ה...

למי שחושב שכהנא היה יהודי מאמין, כדי לדעת שבזמן שהיה נשוי עם ילדים לאישה יהודיה כשרה, הוא ניהל רומן במשך שנים עם דוגמנית לא יהודיה, גלוריה דארגאניו, שאליה נמשך יותר מאשתו הכשרה. הוא לא סיפר לה שהוא נשוי, וכשהיא גילתה זאת אחרי שנתיים היא התאבדה.
אכן, יהודי חם וכשר הרב כהנא.