3 במרץ 2011

מראה יהודית

אדם בשם יהושע הס פרסם היום מאמר באתר הקול היהודי בשם תנועת "דרך חיים". קוראת שלחה לנו את המאמר ששונו בו המילים יהודי לארי וערבי ליהודי, ובוצעו מספר שינויי עריכה מינורים. להלן מסמך שיכול היה בקלות להכתב בגרמניה של שנות העשרים והשלושים, מודל ישראל של 2011. פוסט אורח ראשון:

העימותים המתרבים בין יהודים לארים, הפעם – שלא כפי שהורגלנו – ביוזמת הארים מעלים את השאלה: למה נגרמת אנרכיה? שלש סיבות, וגם מה יש לסוציאלים הלאומיים להגיד על כך .

א. 
מניע ראשון המאפיין את מי שפועלים באופן עצמאי כנגד היהודים הוא – הדאגה למדינה גרמנית. אלו אנשים שרוצים לחיות במדינה גרמנית, ולצערם הולכים ומגלים שהמדינה פועלת בכיוון ההפוך יותר ויותר.
גרמנים רבים כבר רואים זאת בעיניים: יש כיום איום ממשי על הקיום הגרמני בארצנו. יש עדיין מי שחושב שמדובר רק במקרים בודדים בשוליים, אבל מי שיודע מה באמת קורה בשטח כבר אינו משלה את עצמו. בשטוטגארד ובהאנובר, בשכונות ברלין ומינכן, בבון ובדרזדן, בברנדנבורג ובבוואריה, בפרנקפורט ובליפציג – איפה לא? – יש תהליך מואץ של חדירה יהודית הפועלת בכל הדרכים להשתלטות ולטמיעה (ולא נאריך כאן בתיאור הדברים, שחלק מהם הולך ונחשף לאחרונה בתקשורת המוכנה לעסוק בכך). המאבק בשמאלנים הוא רק חלק מהמלחמה הזו, אבל החלק היותר קשה וחשוב הוא מול היהודי שאינו נראה כאויב, מתחנחן ומתייפה אבל מטרתו זהה לאויב הגלוי.

אם המדינה היתה רוצה להיות מדינה גרמנית, היא הייתה נחלצת לפעול בעניין מזמן. אבל לא די בכך שהמדינה אינה דואגת לארים במאבק הזה, היא מפריעה להם! כל מי שמנסה לפעול למניעת חדירה, השתלטות והתבוללות – יודע היטב שבהרבה מקרים "כוחות הביטחון, החוק והסדר" רק יפריעו לו.
ככל שמגמת השלטון מתבהרת, ככל שמתברר שהשלטון פועל נגד האפשרות שיתקיים כאן רייך גרמני, יותר ויותר גרמנים מחליטים לפעול ללא השלטון. זוהי הסיבה הראשונה להתגברות האנרכיה.

ב. 
הכוחנות הפכה בגרמניה לערך עליון. אם אני כוחני אני קיים, ואם לא – אז לא. את השיעור הזה לימד המיעוט היהודי בהשתלטותו על הכלכלה, ולמד הציבור הגרמני ארי בגירושם ממקומות עבודה.
כך יש התעלמות מוחלטת מעבירות בניה בבתי הכנסת – בעוד בכנסיות יש אכיפה חריפה, כך תלונות של ארים כנגד יהודים (למשל על הטרדת בנות) נסגרות, ותלונות של יהודים כנגד ארים מטופלות בחומרה, וכך מופקרים אזורים שלמים בארץ כמו ביירן וברנדנבורג לחסדי עבריינים בעוד נגד גרמנים טהורי דם לא מהסס הצבא לפעול בכוח.

במציאות הזו, כשהשלטון פועל רק תחת איום בכוח, ומי שלא פועל בכוח פשוט דורכים עליו, אין פלא שהציבור פונה לאפיקים כוחניים של פעילות.
כשהמדינה מעודדת אנרכיה וכוחנות, יותר ויותר חלקים מהציבור לומדים את השפה ולא מוכנים להישאר יותר פראיירים. וזו הסיבה השניה לצמיחת האנרכיה.

ג. 
מיהו האויב שלנו? –גרמניה של היום מסרבת להכיר בכך שהוא יושב בתוכנו. המדינה מנסה בוירטואוזיות להגדיר את האויב כרוסיה; מגמגמת בכל מה שקשור לפרוטוקולים של זקני ציון; ומתכחשת בעוז במה שנוגע למיעוט היהודי החי בתוכנו כאויב.
גם היהודים קלטו את המסר, והם משתמשים בכלים-של-שלום כדי להלחם: פיתוי בנות, רכישת דירות, השתלטות על חנויות ומרכזי בילוי, הכל חוקי ושליו. וסביב זה כמובן, גיבוי של פעולות עברייניות רבות, שהמדינה מתעקשת לכנות פעילות פלילית ולא לאומנית.

ככל שמתחזקת בציבור ההבנה שמול האויב הכי מסוכן לנו כיום המדינה כלל איננה פותחת חזית, הציבור מרגיש שהוא נדרש לפתוח את החזית בעצמו.
יותר מכך: כמו שהזכרנו קודם, המדינה פועלת נגד אותם ארים שמנסים להציל מה שאפשר.
כשמדינה אינה מוכנה להכיר בקיומו של אויב, ועוד יותר – מעודדת ומגבה אותו, זאת כנגד אזרחיה שלה, האנרכיה היא כמעט מוצא הכרחי. וזו הסיבה השלישית להתגברות האנרכיה.

ד. 
ומה אנחנו, החברים בתנועה הנציונל סוציאליסטית, חושבים בעניין?
באופן בסיסי, אנחנו מתנגדים לאנרכיה.
אלא שאנחנו גם מבקשים לכבד ולייקר את מי שהרצון למדינה גרמנית בוער בעצמותיו; אנחנו מבקשים להציף לתודעת הציבור את המציאות לפיה המדינה פועלת נגד קיומה של מדינה גרמנית בגרמניה; ולא מוכנים להאשים את הארי הפשוט באנרכיה שגורם השלטון.

אבל כל זה לא העיקר. העיקר בעינינו הוא לעסוק בגיבוש הנהגה בריאה, הנהגה שאכפת לה מגרמנים-ארים, שמוכנה לזהות את האויב גם כשהוא נוטף נופת צופים, הנהגה שתמנע אנרכיה, על ידי הנהגת כללים המתאימים למדינה גרמנית.

ישראל, מרץ 2011


4 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

ההשוואה עלובה וחסרת טיפת שכל ישר

האם היהודים קראו אי פעם להשמדתה של גרמניה ומחיקתה מעל המפה?
האם היהודים חינכו את ילדיהם לטרור? להיות שהאידים ולהתפוצץ בתוך אוטובוסים גרמניים?
האם יהודים רגמו באבנים כל מכונית גרמנית שנכנסה אליהם בטעות לשכונה?
האם היהודים גררו מתוך המכונית הנ"ל את הגרמני התמים שישב בתוכה, וביצעו בו לינץ' והציגו מהחלון לעיני המצלמות את ידיהם המגואלות בדמו של הגרמני?

נעם אמר/ה...

אנונימי/ת יקר,
כן, יהודים עשו את כל הדברים האלה, לערבים, וממשיכים לעשות את זה מדי יום.
הטקסט המובא כאן מראה מצב נתון, לא אולי ולא כאילו. יהודים היום כותבים כמו גרמנים אז.
הגיע הזמן לפקוח עיניים ולא להתחבא מאחורי סיסמאות ריקות של "הוא התחיל". אם המצב לא ישתנה בקרוב, אנחנו צועדים לקראת גרמניה של תחילת שנות הארבעים.

אנונימי אמר/ה...

אז מה שאתה אומר ששואה היא דבר מוצדק, אם אנשים מסויימים מ"קבוצה" מסויימת עשו דברים רעים?
זאת שאלה של כן או לא. נראה אותך עונה....

אנונימי אמר/ה...

לאנונימי
זה לא השוואה, זה רק לקחת את הטקטסט ולשנות את המילים 'יהודי' ל'ארי' ו'ערבי' ל'יהודי'..
מצמרר לא?